DzikiStylSzukaj...
System Live Reviews

Zaufali nam

Zobacz, co o współpracy z nami mówią klienci. Oceny i recenzje pobierane bezpośrednio z zewnętrznych platform i aktualizowane codziennie.

5.0/5

Na podstawie 170 opinii

Facebook

"Piękna grafika i Pan o pięknym sercu ,który ogarnie wszystko dla każdego jak trzeba Polecam z całego 💚"

Zadowolony Klient #16620 kwi 2026
Facebook

"Polecam serdecznie z całego serca! ❤️ Wracam zawsze, gdy potrzebuje - nie szukam nikogo innego, bo wiem że DzikiStyl zadba o moje potrzeby od A do Z ❤️ Projekt 10/10 Terminowość 10/10 Jakość 10/10"

Zadowolony Klient #1658 mar 2026
Facebook

"Polecam! Wszystko na najwyższym poziomie. Szybkość realizacji - ekspres, kontakt tak samo. Wykonanie perfekcyjne. Jesteśmy bardzo zadowoleni."

Zadowolony Klient #16416 lut 2026
Facebook

"Serdecznie polecam Dziki Styl! Jestem mega zadowolona ze współpracy – świetna jakość wykonania (wizytówki, kubki itd.) i ekspresowa realizacja 🔥 Jeśli potrzebujesz czegoś na wczoraj, to Michał zawsze ogarnie temat. Pełen profesjonalizm, super kontakt i zero stresu. Na pewno wrócę z kolejnymi projektami 💪"

Zadowolony Klient #16310 lut 2026
Facebook

"Pomysły i prace p .Michała są bardzo kreatywne, komunikacyjne, przemawiające do odbiorcy i estetyczne w swojej wymowie. Współpraca w trakcie tworzenia danego tematu jest bardzo sprawna, dająca radość ze wspólnego tworzenia. Polecam usługi firmy 'Dziki Styl' na 1000 %"

Zadowolony Klient #16220 paź 2025
Facebook

"Polecam z całego serca, szybkie działanie od ręki. Komunikacja poziom TOP."

Zadowolony Klient #16114 paź 2025
Facebook

"polecamy gorąco współpracę z Dziki Styl – profesjonalizm, kreatywność i szybka realizacja. Efekty przerosły nasze oczekiwania"

Zadowolony Klient #16023 wrz 2025
Facebook

"Szybko, rzetelnie, profesjonalnie, porządnie, terminowo i przy tym serdecznie. Bardzo polecam współpracę z tą firmą 👍10/10"

Zadowolony Klient #15924 lip 2025
Facebook

"Gorąco polecam firmę! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i stały kontakt z klientem. Terminy dopilniwane i zamówienie w 100 % spełniające oczekiwania!"

Zadowolony Klient #15814 lip 2025
Facebook

"Bardzo polecam! Świetna komunikacja, praca wykonana na 100% 🫶🏻 lepiej nie mogłam trafić! Było wyzwanie, cennik dla salonu piercingu robiony pierwszy raz, ale efekt przerósł moje oczekiwania, jestem zachwycona pracą i to na pewno nie ostatnia nasza współpraca! 🥹🔥"

Zadowolony Klient #15712 lip 2025
Facebook

"Współpraca z DzikiStyl to czysta przyjemność! Na moją wysoką ocenę wpływają przede wszystkim ekspresowe tempo realizacji oraz profesjonalizm. Na samym wstępie zostałem poinformowany o wszystkich szczegółach i mogliśmy już przystąpić do realizacji projektu, uwzględniającego moje sugestie. Po akceptacji ostatecznej wersji baneru został on od razu wysłany do druku. Od momentu zapłaty za całość do momentu otrzymania przesyłki minęło tylko 8 dni! Warto również wspomnieć o bardzo atrakcyjnej cenie... Gorąco, gorąco polecam! 😁💪"

Zadowolony Klient #15619 cze 2025
Facebook

"Kontakt podczas realizacji? -> wszystko wyjaśniane na bieżąco. Poprawki w projeckie? -> najwyższy poziom. Standard wykonania? -> Ekstraklasa premium 😁 Polecajka 100%"

Zadowolony Klient #15511 maj 2025
Facebook

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Michałem 🤗 super kontakt, expresowa komunikacja, idealnie zobrazował wizję naszego logo. Działamy dalej w kolejnych projektach. Bardzo polecam✅"

Zadowolony Klient #1548 maj 2025
Facebook

"Serdecznie polecam! 😁 Szybka realizacja zamówienia i profesjonalnie wykonane wizytówki, a do tego świetny kontakt z Michałem 💪🏻"

Zadowolony Klient #15318 kwi 2025
Facebook

"Gorąco polecam! wizytówki zamówione w niedzielę wieczorem w środę były już w moich rękach 😁 Świetne wykonanie (w szczególności polecam powłokę aksamitną). ❤️ Co więcej mówić - pełen profesjonalizm 😁"

Zadowolony Klient #15211 kwi 2025
Facebook

"Obsługa klienta na najwyższym poziomie! Cierpliwość Pana Michała do moich wymysłów również 😁 a teraz na serio... realizacja projektu w trybie ekspresowym. Dbanie o każdy detal mojego zamówienia upewnił mnie, że nie ma lepszej firmy która zajmuje się grafiką! polecam w 100%!"

Zadowolony Klient #15110 kwi 2025
Facebook

"Serdecznie polecam Michała, wykonał dla mnie parę projektów które były na najwyższym poziomie ! Jeżeli potrzebujesz projektów graficznych to tylko u niego 😎🔥❤️"

Zadowolony Klient #15029 mar 2025
Facebook

"Dziki Styl od lat przygotowywuje dla mnie grafiki ! Polecam ! Zawsze wysoki poziom ✌️ wykonanie, czas, komunikacja TOP ✌️"

Zadowolony Klient #14917 mar 2025
Facebook

"Super współpraca wszystko na temat i w terminie polecam 😀"

Zadowolony Klient #14815 mar 2025
Facebook

"Współpraca z dzikistyl to czysta przyjemność! Łatwy kontakt i wszystko zrobione w terminie 👌🏻 W trakcie realizacji projektu miałam wrażenie, że Michał czyta w myślach. Wszystkie projekty były wykonane tak jak chciałam. Z całego serca POLECAM ! ❤️"

Zadowolony Klient #1473 mar 2025
Facebook

"Serdecznie polecam 😁 Pełen profesjonalizm, super kontakt i szybka realizacja😊"

Zadowolony Klient #14621 lut 2025
Facebook

"Gorąco polecam! Kontakt z firmą Dziki Styl to czysta przyjemność.👌 Bardzo szybka reakcja na wiadomości, profesjonalne doradztwo oraz pełna świadomość realizowanej usługi na wysokim poziomie. Co najważniejsze, zamówienie spełnia wszelkie założenia i moje oczekiwania! 🥰 Z pewnością wrócę po więcej! 100% satysfakcji! 😇"

Zadowolony Klient #14519 lut 2025
Facebook

"Firma na którą zawsze można liczyć, pełen profesjonalizm, najlepsza jakość i cudowna obsługa! Polecam 🙂"

Zadowolony Klient #14414 lut 2025
Facebook

"Dziki Styl to firma godna polecenia. Profesjonalizm, terminowość, elastyczność i bardzo dobry kontakt to cechy Pana Michała .Dziękuję za świetną współpracę !!! Polecam 🙂"

Zadowolony Klient #14313 lut 2025
Facebook

"Serdecznie polecam 😊 szybko, profesjonalnie, kreatywnie, bardzo indywidualnie."

Zadowolony Klient #14212 lut 2025
Facebook

"Polecam szybka realizacja zamówienia, podejście do klienta idealne, ceny nie są wygórowane, a jakość perfekcyjna 😍 jestem bardzo zadowolona ❤️ dziękuję serdecznie"

Zadowolony Klient #14111 lut 2025
Facebook

"Polecam wszystko super, szybko , wykonane profesjonalnie"

Zadowolony Klient #14011 lut 2025
Facebook

"Proces współpracy był szybki i profesjonalny – od pomysłu po gotowy produkt. Wizytówki są estetyczne, dobrze zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Firma wykazała się dużym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, a cała realizacja przebiegła bezproblemowo. Zdecydowanie polecam tę firmę, jeśli zależy wam na wysokiej jakości wizytówkach."

Zadowolony Klient #13910 lut 2025
Facebook

"Współpraca z Michałem to czysta przyjemność. Fachowość, niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji to cechy tego człowieka. Dziękuję za każdy projekt i każda pomoc jak dotychczas. Polecam każdemu nie zdecydowanemu bo naprawdę Warto😃😃"

Zadowolony Klient #1383 lut 2025
Facebook

"Michał to jest złoty człowiek, nie zdążyłem zamknąć powiek. 👀 Gdy już kurier do drzwi puka, coś pod nosem do mnie duka. 🚚 Patrzę paczka z wielkim dzikiem, aż poczęstowałem go bigosikiem. 🥣 A w kartonach zamówienia, więc mu krzyczę do widzenia! 👋🏽 Rwę tasiemki jak szalony, no i jestem już zadowolony 😁 Polecam wszystkim co cenią jakość, Ps. Nie lubię udka bo ma kość 🦴"

Zadowolony Klient #13730 sty 2025
Facebook

"Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie... Polecam ❤️"

Zadowolony Klient #13621 sty 2025
Facebook

"Polecam współpracę z firmą DzikiStyl 😍 zarówno projekt jak i realizacja wykonane według oczekiwań!"

Zadowolony Klient #13510 sty 2025
Facebook

"Projekt wizytówek i logo, wykonany nawet powyżej naszych oczekiwań! 🤩 świetny kontakt, szybka realizacja i piękne wykonanie - to kwintesencja dobrej współpracy 🙌 którą z Dzikim Stylem, jak najbardziej warto polecić ☺️ Dziękujemy!"

Zadowolony Klient #1343 gru 2024
Facebook

"Bardzo polecam współpracę z Panem Michałem. Poszło sprawnie i rzetelnie. Pan Michał był otwarty na moje pomysły a także służył doradztwem i swoim doświadczeniem. Wszystko w super jakości i jak należy."

Zadowolony Klient #13326 paź 2024
Facebook

"Serdecznie polecam DzikiStyl! Kolejna realizacja i kolejny raz jestem zadowolona z efektu. Tym razem zostały wykonane vouchery oraz wizytówki, które są świetnej jakości i nie mogę się na nie napatrzeć! 🩷 Profesjonalana obsługa i szybka dostawa 🤗 Najsłodsze vouchery i wizytówki zostały stworzone właśnie u Michała 🍭 Gorąco polecam !"

Zadowolony Klient #13224 paź 2024
Facebook

"Pełen profesjonalizm Super Kontakt Polecam!!!"

Zadowolony Klient #13110 paź 2024
Facebook

"Współpraca z Dzikim to czysta przyjemność. Szybko, sprawnie i na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam każdemu:)"

Zadowolony Klient #13013 wrz 2024
Facebook

"Polecam współpracę z firmą Dzikistyl. Bardzo dobrze dopasowane logo do firmy, ekspresowa realizacja. POLECAM ZDECYDOWANIE !!"

Zadowolony Klient #12911 wrz 2024
Facebook

"Serdecznie polecam firmę DzikiStyl. Kreatywnie i estetycznie wykonane wizytówki w bardzo szybkim czasie. Na pewno skorzystam jeszcze z waszych usług 👊🐗"

Zadowolony Klient #12811 wrz 2024
Facebook

"Serdecznie polecam DzikiStyl! Każda realizacja wykonana w świetniej jakości i ekspresowym tempie!👌🏻 Profesjonalizm, dbałość o szczegóły i indywidualne podejście! Jak usługi graficzne to tylko u Michała!🤝🔥"

Zadowolony Klient #1279 wrz 2024
Facebook

"Koszulki kupione dla Gromady Zuchowej, będziemy je nosić z dumą ! Koszulki pola z nadrukiem są bardzo dobrze wykonane i super wyglądają. Błyskawiczna usługa, wysoka jakość i bardzo miła obsługa. Zdecydowanie skorzystam ponownie !"

Zadowolony Klient #12631 sie 2024
Facebook

"Super zaprojektowane Logo,ulotki i wizytówki szybki czas dostawy nie ma innej opcji jak dalsza współpraca serdecznie polecam 🐗🗿❤️"

Zadowolony Klient #12528 sie 2024
Facebook

"Pełna profeska! Michał spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie polecam ❤️"

Zadowolony Klient #12412 sie 2024
Facebook

"Super profesjonalne podejście od etapu wyceny po projekt i realizację. Serdecznie polecamy usługi tego studia."

Zadowolony Klient #1238 sie 2024
Facebook

"Jestem bardzo zadowolona ze współpraca! Świetny projekt, wykonanie i przesympatyczna osoba!"

Zadowolony Klient #12229 lip 2024
Facebook

"profesjonalne podejście do klienta, profesjonalne wykonanie zleceń, nic dodać nic ująć 😁"

Zadowolony Klient #12127 lip 2024
Facebook

"DzikiStyl to ekipa, która naprawdę zna się na rzeczy! Ich projekty graficzne zawsze robią mega wrażenie - są niepowtarzalne i pełne kreatywności. Co więcej, zawsze dotrzymują terminów, więc nie musisz się martwić o opóźnienia. Jeśli potrzebujesz graficznego wsparcia na najwyższym poziomie, to tylko z DzikiStyl! Polecam z całego serca 💝"

Zadowolony Klient #12011 lip 2024
Facebook

"Z czystym sumieniem polecam współpracę z DzikiStyl.com przede wszystkim za expresowe tempo realizacji i bardzo dobry kontakt. Pierwsze projekty logo i materiałów promocyjnych były na tyle dobre, że zgrzeszyłbym wprowadzając poprawki. Pełne zadowolenie i wrócę ponownie. 🙂"

Zadowolony Klient #11925 cze 2024
Facebook

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma DzikiStyl 😍 Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Profesjonalne zajęcie się tematem. Polecam wszystkim bardzo serdecznie🥰"

Zadowolony Klient #11819 cze 2024
Facebook

"Współpraca z Michałem to czysta przyjemność! Szybka realizacja, dbałość o szczegóły oraz zadowolenie klienta! Świetnie wykonany projekt baneru, super wydruk i eksperowa dostawa! To z pewnością nie ostatnie Nasze zamówienie w DzikiStyl! Serdecznie polecamy! 🤝"

Zadowolony Klient #1175 cze 2024
Facebook

"Polecam serdecznie firmę Dziki Styl <3 W gabinecie AniBrwi AniRzęsy znajdziesz Dzikie vouchery, wizytówki, karty klienta, cenniki, krówki oraz koszulki, które wyróżniają mnie na tle innych gabinetów. Projekty unikatowe, jedyne w swoim rodzaju. Jeśli chcesz mieć oprawę swojej firmy zrobioną od A do Z bardzo dobrze, nie szukaj dalej tylko wybierz Dziki Styl."

Zadowolony Klient #1163 cze 2024
Facebook

"DzikiStyl to absolutna perełka w świecie projektów graficznych! Kreatywność, profesjonalizm i dbałość o detale są na najwyższym poziomie. Każdy projekt, który Michał dla mnie wykonał, przekroczył moje oczekiwania. Wizytówki, vouchery, cennik, koszulki są niezwykle estetyczne . Z całego serca polecam DzikiStyl każdemu, kto szuka wyjątkowych i unikalnych rozwiązań graficznych dla swojej firmy."

Zadowolony Klient #1153 cze 2024
Facebook

"Polecam DzikiStyl , wszystko zgodnie z wizją . Pan Michał udziela wskazówki oraz konkretne informacje na co należy zwrócić uwagę przy wyborze logo, wizytówek. Projekt zgodny z oczekiwaniem , wszystko na czas a nawet przed czasem zostało zrealizowane. Ekspresowy projekt oraz wysyłki ☺️✋"

Zadowolony Klient #1143 cze 2024
Facebook

"Z całego serca polecam usługi graficzne DzikiStyl ❤️ Pełen profesjonalizm 👏🏼🏆🥇 Zarówno przebieg współpracy jak i końcowy efekt projektów na najwyższym poziomie 💯 Realizacja współpracy przebiega w bardzo miłej atmosferze oraz sprawnym tempie, włącznie z szybką, bardzo dobrze zabezpieczoną przesyłką 📦 Pan Michał idealnie współgra z założeniami klienta i bierze pod uwagę wszystkie najdrobniejsze szczegóły wizualne 🫶🏼 Finalny efekt projektów na żywo przewyższa wszelkie oczekiwania względem wysokiej jakości i dbałości o aspekty estetyczne ✨ Z pewnością skorzystam z usług graficznych DzikiStyl jeszcze nie jeden raz! 🤩🥰"

Zadowolony Klient #11328 maj 2024
Facebook

"Polecam serdecznie! Współpraca z Michałem to czysta przyjemność! Uważnie słucha wszystkich uwag oraz stara się spełnić wszelkie oczekiwania, odnośnie projektów. Gotowe realizacje, na żywo prezentują się świetnie. Wizytówki, cenniki, vouchery wszystko wykonane na najwyższym poziomie! Polecam!"

Zadowolony Klient #11224 maj 2024
Facebook

"Właśnie minął rok od kiedy Dziki Styl nieustannie tworzy dla mnie materiały reklamowe. To chyba najwyższy czas, żeby wystawić tu opinię! Lepszego od Michała w tym fachu nie znajdziecie! Jakość usługi jest po prostu doskona. Kompleksowo, szybko, sprawnie, z pomysłem. Efekt finalny zachwyca, a sympatia do DZIKICH PRODUKTÓW oraz wspaniałego właściciela nie mija, a wzrasta. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! 🙂"

Zadowolony Klient #11124 kwi 2024
Facebook

"Serdecznie polecam , Pan Michał pomógł w modyfikacji wizytówek firmowych oraz zaprojektował ulotki. Bardzo szybka realizacja , współpraca przebiegła pomyślnie. Jestem bardzo zadowolona"

Zadowolony Klient #11024 kwi 2024
Facebook

"Gorąco polecam DzikiStyl. Bardzo szybka i profesjonalna obsługa! Najwyższy poziom w zrozumieniu klienta! 🔥"

Zadowolony Klient #10911 kwi 2024
Facebook

"Błyskawiczny kontakt oraz termin realizacji projektów. Polecam serdecznie."

Zadowolony Klient #1083 kwi 2024
Facebook

"Polecamy z całego serca usługi Dzikiego Stylu!👌Szybka realizacja, profesjonalizm oraz dużo cierpliwości 😁"

Zadowolony Klient #10731 mar 2024
Facebook

"Leganckie polecenie leci!🤙"

Zadowolony Klient #10621 mar 2024
Facebook

"Gorąco polecam DzikiStyl. Projekt wizytówki super. Projekt krówek jeszcze lepszy 🙂 obsługa profesjonalna oraz bardzo szybka realizacja 😉"

Zadowolony Klient #10519 mar 2024
Facebook

"Kolejna współpraca za nami i kolejna owocna. Bezzwłoczne odpowiedzi od firmy, całodobowa pomoc! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i na pewno nie raz jeszcze ją nawiążemy!! Polecam! 🤠"

Zadowolony Klient #10415 mar 2024
Facebook

"Gorąco polecam DzikiStyl, produkty spełniają stuprocentowo moje oczekiwania 🤩 Współpraca z Michałem to czysta przyjemność, bardzo szybki kontakt i realizacja projektów oraz przede wszystkim miła atmosfera 😃 na pewno będę kontynuować tę współpracę 👍 dziękuję Ani Rogut za polecenie! 😃"

Zadowolony Klient #1037 mar 2024
Facebook

"Zaczynając od omówienia szczegółów poprzez projekt kończąc na realizacji wszystko na najwyższym poziomie. Michał wykorzystując swoje doświadczenie zadbał o każdy szczegół projektując nasze materiały reklamowe. FIU FIU FIU FIU EXTRA Polecam !"

Zadowolony Klient #1024 mar 2024
Facebook

"Jak zwykle współpraca na medal ! Projekt przeszedł oczekiwania☺️ Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona☺️ pełen profesjonalizm i to się ceni☺️"

Zadowolony Klient #1014 mar 2024
Facebook

"Zdecydowanie POLECAM ! To już kolejna realizacja wykonana przez DzikiStyl dla mnie i jak zawsze jestem zadowolona! Mega polecam☺️"

Zadowolony Klient #1004 mar 2024
Facebook

"Bardzo profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb oraz krótkie terminy realizacji projektow. Polecam tego usługodawcę"

Zadowolony Klient #994 mar 2024
Facebook

"Współpraca z Michałem to czysta przyjemność 😊 projekty zawsze spełniają moje oczekiwania. Indywidualne podejście do klienta na najwyższym poziomie. Polecam!😊"

Zadowolony Klient #9828 lut 2024
Facebook

"Współpraca z DzikiStyl to sama przyjemność � projekty dopieszczone z dbałością o szczegóły , szybki czas realizacji � Dziękujemy i oczywiście współpracujemy dalej � a wszystkim innym bardzo POLECAM"

Zadowolony Klient #9727 lut 2024
Facebook

"Polecamy ogromnie! Współpraca oddała całkowicie nasze oczekiwania!😍"

Zadowolony Klient #9623 lut 2024
Facebook

"Serdecznie polecam. Super współpraca, projekty w 100% spełniły oczekiwania. Wszystko zrealizowanie w bardzo krótkim czasie z dbałością o każdy szczegół. Firma warta zaufania"

Zadowolony Klient #9515 lut 2024
Facebook

"Polecam współpracę!🔝Zawsze profesjonalne podejście, dbałość o każdy szczegół, bardzo dobry kontakt, ogromna cierpliwość do klienta i błyskawiczna realizacja. Dla Michała nie ma rzeczy niemożliwych 😁"

Zadowolony Klient #947 lut 2024
Facebook

"Dziękujemy DzikiStyl za świetną współprace.. Polecamy 💪💪. Odpowiedna osoba na odpowiednim miejscu. Podejście i atmosfera współpracy na najwyższym poziomie. Dbanie o każdy szczegół i o to chodzi. Firma godna polecenia. 🙂"

Zadowolony Klient #9331 sty 2024
Facebook

"Polecam z całego serca 🥰 Współpraca przebiega szybko, miło i bardzo profesjonalnie."

Zadowolony Klient #9226 sty 2024
Facebook

"Z całego serca polecam! Błyskawiczny czas realizacji projektów, bez problemu można dogadać szczegóły. ☺️"

Zadowolony Klient #9120 sty 2024
Facebook

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy, szczerze polecamy!"

Zadowolony Klient #9018 sty 2024
Facebook

"Współpraca z Dzikim Stylem to strzał w 10! Profesjonalne podeście, wysoka kultura, uśmiech, humor i elastyczność. Realizacja mojego zlecenia była kompleksowa (czego nawet nie oczekiwałam!) - od pięknego projektu, po pomoc w doborze papieru i ekspresową wysyłką (a w bonusie cierpliwe słuchanie moich wątpliwości). Z pewnością wrócę po więcej! Polecam DzikiStyl oraz ich rewelacyjny eko papier. Z resztą oceńcie sami jak całość współgra z marką. 😊"

Zadowolony Klient #899 gru 2023
Facebook

"Nie ma drugiej takiej firmy! Przypinki, loga, grafiki, plakietki, kartki. To tylko niektóre projekty zrealizowane dla nas przez DzikiStyl. Michał zawsze zaskakuje nowymi pomysłami i wyprzedza terminy�"

Zadowolony Klient #886 gru 2023
Facebook

"Z czystym sercem wszystkim polecam usługi Dzikiego. Wspaniała obsługa, kontakt z klientem i błyskawiczny czas realizacji projektu. I to w jakim stylu! Nie zliczę ile razy korzystałem z jego usług. We współpracy z Michałem powstały zarówno koszulki, przypinki, plakietki jak i roll-up. Do żadnej z tych rzeczy nigdy nie miałem zastrzeżeń. Dziki to naprawdę najlepszy człowiek w swoim fachu. Polecam serdecznie <3"

Zadowolony Klient #873 gru 2023
Facebook

"Ulotki od @dziki_styl to sztos! Wszystko wyszło super! Kontakt w trakcie zlecenia właściwie o każdej porze, wysoka kultura osobista szefa oraz doradztwo w zakresie projektu. Produkt wykonany w klasie premium w cenie standard dla nowych klientów co bardzo zachęca do dalszej współpracy! Gorąco polecam! 🔥🔥🔥🔥🔥"

Zadowolony Klient #8621 lis 2023
Facebook

"Błyskawiczna, miła i fachowa obsługa, konatkt nawet do północy jeśli to dla klienta bardzo ważne. Ogromna otwartość na potrzeby klienta! Czujne oko i korekta w standardzie - zawsze najwyższa jakość!"

Zadowolony Klient #8516 lis 2023
Facebook

"Jak zawsze najlepsza usługa. Już nie pierwszy raz korzystam i się nie zawiodłem. Odświeżone logo jak należy 👌 Na pewno wrócę nie raz. On to wie 👈😁"

Zadowolony Klient #8413 lis 2023
Facebook

"Polecam z całego serca! zaangażowanie, świetne pomysły, myślę że Michał jest w stanie sprostać oczekiwaniom najtrudniejszego klienta 😉 Dziękuję za wszystkie realizacje i na pewno odezwę się z kolejnymi ☺️"

Zadowolony Klient #839 lis 2023
Facebook

"Na Michała trafiłem z polecenia znajomej. Bardzo dobry kontakt, miła obsługa, szybka realizacja. polecam z całego serca !"

Zadowolony Klient #828 lis 2023
Facebook

"Szybka realizacja, jakościowe produkty, indywidualne podejście do klienta. Polecamy serdecznie 😍"

Zadowolony Klient #816 lis 2023
Facebook

"Bardzo polecam DzikiStyl! Dobry kontakt, precyzyjnie dograne szczegóły, jakość wizytówek i przesyłka na czas to czynniki, które sprawią, że niebawem wrócę po inne rzeczy! Czy będzie to kubek do gabinetu na jesienne dni? Vouchery? A może DzikieKrówki? Sama jestem ciekawa, co pierwsze 😃"

Zadowolony Klient #806 lis 2023
Facebook

"Gorąco polecam 🔥 jakością koszulek i nadruków jestem zachwycona, po praniu wciąż wyglądają jak nowe😁 wykonanie zgodnie z ustaleniami i na najwyższym poziomie! 🤝🏻"

Zadowolony Klient #7916 wrz 2023
Facebook

"Bardzo polecam współpracę, która przebiegła bardzo profesjonalnie, projekt został solidnie wykonany i błyskawicznie dostarczony!"

Zadowolony Klient #7816 wrz 2023
Facebook

"Z czystym sumieniem mogę polecić DzikiStyl!🥰"

Zadowolony Klient #7714 wrz 2023
Facebook

"Miło, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Serdecznie polecam. Kubeczki piękne! 🥰"

Zadowolony Klient #7612 wrz 2023
Facebook

"Wow, jestem pod wrażeniem! Reklama przerosła moje oczekiwania, a wasza obsługa klienta jest naprawdę na najwyższym poziomie. Dziękuję i polecam😁☺️🔊❤️🔥"

Zadowolony Klient #7521 sie 2023
Facebook

"Dziki Styl to kreatywność w każdym detalu. To odpowiedzialność i super kontakt z klientem. Każde zadanie jest wykonane profesjonalnie i z dokładnością. Szczerze polecam 🤩👍"

Zadowolony Klient #7418 sie 2023
Facebook

"Polecam❤️🤗 Piękna grafika, szybki i stały kontakt Pełen profesjonalizm, wszystko dopracowane na ostatni guzik. Sprosta każdym oczekiwaniom💪"

Zadowolony Klient #739 sie 2023
Facebook

"Polecam!🌸 Pełen profesjonalizm i mega pomoc dla zielonych w temacie 🙊🩷"

Zadowolony Klient #723 sie 2023
Facebook

"Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta oraz znakomita jakość wykonanych produktów!😇"

Zadowolony Klient #711 sie 2023
Facebook

"Polecam. Super jakość, bardzo dobry kontakt i dogranie szczegółów zamówienia :)"

Zadowolony Klient #7029 lip 2023
Facebook

"Bardzo polecam usługi graficzne DzikiStyl, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i do tego najwyższej jakości ekspresowa realizacja."

Zadowolony Klient #6927 lip 2023
Facebook

"Szybki projekt realizacji, bez problemu można dogadać szczegóły, łatwy kontakt polecam w 100%. Bluza świetnego materiału. Projekt wykonany również starannie, dokładnie i szczegółowo. Warto!"

Zadowolony Klient #6826 lip 2023
Facebook

"Szybki kontakt z szybką realizacją projektów ! Wszystko na wysokim i profesjonalnym poziomie ! Polecam !👏🤝"

Zadowolony Klient #6726 lip 2023
Facebook

"Dziękujemy za oprawę graficzną w zakończonym sezonie !⚽🤩👏🤝 Poziom profesjonalny z super obsługą !⚽ Polecamy ! 😍 Widzimy się w sezonie 2023/2024 !"

Zadowolony Klient #6626 lip 2023
Facebook

"Pełen profesjonalizm 😍 Gdy zobaczyłam mój projekt to przerosło moje najśmielsze oczekiwania 💪 Wszystko z dokładnością i z sercem ♥️ Polecam z całego serca ♥️💪😍"

Zadowolony Klient #6520 lip 2023
Facebook

"Jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie! Szczerze polecam."

Zadowolony Klient #6417 lip 2023
Facebook

"Odezwałam się do Michała z DzikiStyl z gotowym projektem wizytówek i kart klienta brakowało mi tylko druku. Tylko tyle ale i aż tyle ! Dzięki niemu mogę śmiało promować swoją markę osobistą i mam namacalny dowód tego o czym marzyłam 🫶🏼 Polecam ! Pod względem wizualnym , estetycznym , profesjonalnym oraz co bardzo ważne podejściem do klienta ."

Zadowolony Klient #6326 cze 2023
Facebook

"Po raz kolejny korzystam z usług DzikiegoStylu i za każdym razem jestem zachwycony! Po pierwsze - doskonały kontakt z klientem, szybka odpowiedź w sprawie projektu, zasugerowanie rozwiązań i wycena. Druga sprawa to ekspresowe przygotowanie zamówienia i wysyłka. Jakość produktu mówi sama za siebie - wlepki są świetnej jakości. Z wielką przyjemnością polecam znajomym, sam również będę w przyszłości korzystał z jego usług!"

Zadowolony Klient #6222 cze 2023
Facebook

"Pełen profesjonalizm, szybki i przyjemny kontakt, realizacja rownież"

Zadowolony Klient #6121 cze 2023
Facebook

"Polecam serdecznie. Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja zamówienia."

Zadowolony Klient #6014 cze 2023
Facebook

"Pełen profesjonalizm, szybka realizacja oraz świetny kontakt z klientem 😁👍 serdecznie polecam 🍀"

Zadowolony Klient #5914 cze 2023
Facebook

"Serdecznie polecamy firmę DzikiStyl pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z klientem, szybka realizacja, doskonała jakość i pomoc w każdym wydaniu. Dziękujemy i z całego serca jeszcze raz polecamy ! 😊"

Zadowolony Klient #5822 maj 2023
Facebook

"Współpraca z Panem Michałem idealna . Projekt od razu zaakceptowany przeze mnie i trafiony w gust w 100% . Szybkie wykonanie . Bardzo dobry i konkretny kontakt . Nawet po zrealizowaniu zamówienia . Polecam bardzo i mam nadzieję na dalszą współpracę 😉"

Zadowolony Klient #578 maj 2023
Facebook

"Kolejna współpraca za nami. Co lepsze- po raz kolejny owocna"

Zadowolony Klient #5624 kwi 2023
Facebook

"Gorąco polecam: pełen profesjonalizm, ekspresowa realizacja, bezproblemowy i miły kontakt!"

Zadowolony Klient #5514 kwi 2023
Facebook

"Gorąco polecam tę drukarnię. Profesjonalnie przygotowany projekt naklejek, ekspresowa realizacja, najwyższa jakość produktów. Jestem zadowolony i polecam z czystym sumieniem! 🤟🖤"

Zadowolony Klient #5418 mar 2023
Facebook

"Polecam bardzo serdecznie, bardzo dobry kontakt oraz pomoc przy wymyślaniu koncepcji, bardzo szybko zrobione i wysłane zamówienie."

Zadowolony Klient #5316 mar 2023
Facebook

"Polecamy , jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy :) Super projekty i realizacja zawsze na czas"

Zadowolony Klient #5215 mar 2023
Facebook

"Baaardzo serdecznie polecam, szybko, sprawnie, profesjonalne podejście do indywidualnego klienta, wszystko dogadane na 100% w każdym szczególe :) jakość jakiej się nie spodziewasz! Na pewno jeszcze będę korzystała z usług nie raz :) Właściciel spełnia marzenia ❤️"

Zadowolony Klient #517 mar 2023
Facebook

"Gorąco polecam DzikiStyl. Logo firmy wykonane profesjonalnie, jesteśmy bardzo zadowoleni."

Zadowolony Klient #503 mar 2023
Facebook

"Firma o elastycznym podejściu do moich potrzeb. Stały kontakt na każdym etapie realizacji projektu przygotowanych materiałów. Z calego serca polecić tę firmę jako profesjonalnego wykonawcę twórczych i oryginalnych projektów reklamowych. Wizytówki Nikosia przekroczyly moje oczekiwania za co jestem niezmiernie wdzięczna."

Zadowolony Klient #492 mar 2023
Facebook

"5/5 Profesjonalne podejście do klienta, konkretne propozycje dotyczące projektów, sprawna realizacja."

Zadowolony Klient #4822 lut 2023
Facebook

"Polecamy bardzo serdecznie usługi firmy!🤝 Świetne podejście do klienta, szybkie i profesjonalne wykonanie usług w korzystnych cenach!😎"

Zadowolony Klient #4721 lut 2023
Facebook

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z DzikiStyl !🤩 Profesjonalna i szybka realizacja Grafik meczowych 🔝 Polecamy bardzo serdecznie !🔥💪"

Zadowolony Klient #4621 lut 2023
Facebook

"Co to była za współpraca! Drodzy Państwo - 38 poprawek projektu ale DzikiStyl wytrzymał do samego końca!😍 W efekcie - jestem niesamowicie zadowolona! Jest fuksjowo🤩, błękitnie🧚‍♂️, zabawnie🤹‍♀️ i absolutnie fenomenalnie! A do tego te gifty w postaci wizualizacji projektów! Żadna firma graficzna, z którą do tej pory współpracowałam nie dała od siebie tak wiele za tak niewiele!😁 Najlepsza firma graficzna na Łask, Pabianice i okolice! 🫶🫶🫶"

Zadowolony Klient #4520 lut 2023
Facebook

"Ogromnie polecam DzikiStyl. 🤩 Na wstępie zaznaczę, że byłam bardzo wymagającą klientką, a Michał jak najbardziej sprostał moim oczekiwaniom. Współpracowaliśmy ze sobą dwukrotnie - przy zaproszeniach ślubnych oraz ostatnio przy całej identyfikacji graficznej mojej firmy. Projekty i wydruki, wykonane perfekcyjnie. Co wyróżnia Michała na tle innych, to baaaardzo indywidualne, zarazem profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja projektów, dbałość o najmniejszy szczegół, a w moich projektach było ich sporo. Michał perfekcyjnie wykonał swoją pracę, a ja napewno wrócę do jego usług. 🔝♥️"

Zadowolony Klient #4414 lut 2023
Facebook

"Szybka realizacja, dobry kontakt z klientem. Polecam 🙂"

Zadowolony Klient #4310 lut 2023
Facebook

"Serdecznie polecam Dziki Styl! Super kontakt z klientem, szybkie odpowiedzi i baardzo sprawna realizacja. Piękne, dokładne wykonanie. Współpraca z taką firmą to sama przyjemność! 😊"

Zadowolony Klient #4230 sty 2023
Facebook

"Bardzo cenię sobie profesjonale podejście firmy DzikiStyl oraz dotrzymanie obiecanych terminów pomimo okresu świątecznego 🏆 Samą bluzę zdobyłem poprzez Voucher DzikiStyl wygrany na jednym ze studenckich eventów 😁 Została ona wykonana dokładnie wedle mojego życzenia, jest ciepła i bardzo miła w dotyku, a sam napis jest bardzo dobrej jakości. Serdecznie polecam! 🔥"

Zadowolony Klient #4123 sty 2023
Facebook

"Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Dziki Styl. Zamowilam piękne personalizowane słodkości które zostały wykonane bardzo starannie . Czas oczekiwania to ekspres. Byłam raz byłam drugi raz więc na pewno i wrócę trzeci raz🙂 Polecam z całego serca❤️"

Zadowolony Klient #4013 sty 2023
Facebook

"Pełen profesjonalizm ze strony Pana Michała! Nic dodać, dodać nic ująć. Dokładnie to, czego oczekiwałem od zlecenia🏆"

Zadowolony Klient #3912 sty 2023
Facebook

"PEŁEN PROFESJONALIZM !"

Zadowolony Klient #3812 sty 2023
Facebook

"Z całego serca polecam stronę gdzie kontakt jest po prostu fantastyczny. Jakość produktów świetna, kubeczek który miałam zaszczyt wygrać w konkursie wyszedł pięknie, projekty są rewelacyjne, gdy się szuka oryginalnego pomysłu na prezent strona będzie idealnym wyborem🥰"

Zadowolony Klient #379 sty 2023
Facebook

"DzikieKrówki pozdrawiają i polecają! 🐄🐄🐄"

Zadowolony Klient #368 sty 2023
Facebook

"Serdecznie polecam 😊 jeśli zależy Wam na jakości wykonania nadruków na czymkolwiek potrzebujecie to POLECAM. Dzisiaj odebrałam wygrany kubek z personalizacją 🫶 jest idealny taki jak chciałam, żywe kolory,żadnych niedoskonałości nie znalazłam 😊 za co serdecznie dziękuję 😊"

Zadowolony Klient #355 sty 2023
Facebook

"Serdecznie polecamy DzikiStyl ‼️ Super współpraca ‼️ Dziękujemy raz jeszcze ‼️👍"

Zadowolony Klient #3421 gru 2022
Facebook

"Z ogromną przyjemnością Polecam firmę. Sto procent zadowolenia z usługi. Wykonane logo oraz zdjęcie w tle w pełni spełniło moje oczekiwania. Rewelacyjny kontakt , indywidualne podejście. Pełen profesjonalizm. Polecam"

Zadowolony Klient #3321 gru 2022
Facebook

"Gorąco polecamy drukarnię DzikiStyl! Niesamowicie sprawna i przyjemna komunikacja o każdej porze dnia i nocy. Fantastyczne podejście do klienta i super efekty współpracy 😁 Nasi najwięksi krytycy - kociaki - również zadowoleni 😸 Już myślimy o kolejnych zamówieniach! 🥰"

Zadowolony Klient #329 gru 2022
Facebook

"Ekipa na najwyższym poziomie 💪 pełna profeska, zarówno pod kątem grafiki jak i kontaktu z klientem. SERDECZNIE POLECAM 🥰🥰"

Zadowolony Klient #319 gru 2022
Facebook

"Super współpraca - ekspresowa obsługa, idealny projekt i doskonała jakość wykonania kartek świątecznych! Serdecznie polecam 🔥❤️"

Zadowolony Klient #308 gru 2022
Facebook

"Michała prace znałam już od pewnego czasu. Podczas organizacji swojego ślubu, byłam w 100% pewna, że to właśnie jego poproszę o pomoc w całej obsłudze graficznej. Po pierwsze kontakt - nie wiem jak to robi, ale odpisywał o każdej porze dnia czy nocy. Po drugie terminy - nie było tu rzeczy niemożliwych, wszystko było na czas, a nawet wcześniej :) Po trzecie - kompleksowa usługa. Miałam wszystko u jednej osoby - zaproszenia, winietki, naklejki i zawieszki na alkohol, prezenty dla gości i coś najpyszniejszego - dzikie krówki. Domeną DzikiegoStylu jest kreatywność. Każdy projekt był zrobiony wg wcześniej ustalonych wytycznych i wysłany do akceptacji, ale uwierzcie, nic nie trzeba było poprawiać. Ogólnie polecam każdemu, DzikiStyl zrobi Wam dobrze !!! 😎😎😎"

Zadowolony Klient #2926 lis 2022
Facebook

"Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość. Jestem zadowolona w 110% z mojej współpracy z firmą „DzikiStyl”. Michał jest przemiłą i otwartą osobą która jest w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom klienta. Projekt wykonany bardzo sprawnie. Polecam firmę „DzikiStyl” z czystym sumieniem."

Zadowolony Klient #2825 lis 2022
Facebook

"Polecam firme DzikiStyl , mają super podejscie do klienta , projekty zawsze na czas. Jestem bardzo zadowolony ."

Zadowolony Klient #2720 lis 2022
Facebook

"Dziś otrzymałam wizytówki, współpraca z @Dzikistyl na najwyższym poziomie. Wizytówki z efektem soft touch, świetnie wpływają na zmysł dotyku 🤩 Widać, że Michał w każde swoje zamówienie wkłada całe serce i jest niezastąpiony w tym co robi ❤️ Myślę, że nie jedna współpraca jeszcze przed nami. Gorąco polecam! 🔥"

Zadowolony Klient #2619 lis 2022
Facebook

"Polecam serdecznie współpracę z Dziki Styl❤️wszystko tak jak sobie wymyśliłam nawet mam wrażenie ze ktos tu czyta w moich myslach 😀szybka realizacja i wysylka, swietny kontakt 💪"

Zadowolony Klient #2518 lis 2022
Facebook

"Współpracę z firmą DzikiStyl oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo." "Współpraca z firmą Dziki Styl była prawdziwą przyjemnością."

Zadowolony Klient #2418 lis 2022
Facebook

"Polecam jestem jestem bardzo zadowolony z usług profesjonalne podejście do klienta. Dobra jakość produktów . Czytają w myślach jak ma być wszystko zrobione . I zachęcam do skorzystania z usług DzikiStyl . Nie duże pieniądze radość przeogromna 😊😊😊"

Zadowolony Klient #2318 lis 2022
Facebook

"polecam! firma mega profesjonalną👍jesteśmy w 100%zadowoleni ze współpracy z nimi👌"

Zadowolony Klient #229 lis 2022
Facebook

"Jakość koszulek i opasek wiadomo, top💯 Ale DzikaKrówka na osłodzenie goryczy poranka 😩❤"

Zadowolony Klient #2127 paź 2022
Facebook

"DzikiStyl jest firmą rzetelną, kontakt z właścicielem jest bardzo dobry, profesjonalne podejście do klienta i szeroka gama wyboru koszulek. Firma pomoże dobrać odpowiedni nadruk, tak aby nie zdarł się on po pierwszym praniu. Dostaliśmy pięknie odświeżone logo Naszej bazy, które spodobało się wielu osobom. Serdecznie polecamy 🤍⛵️"

Zadowolony Klient #206 paź 2022
Facebook

"Bardzo polecam, wydruki na koszulkach jak i sam materiał bardzo dobrej jakości, już kolejny raz korzystam z usług DzikiegoStylu i na pewno nie ostatni! 😊"

Zadowolony Klient #195 paź 2022
Facebook

"Świetna jakość i krótki czas realizacji, polecam"

Zadowolony Klient #184 paź 2022
Facebook

"Świetna jakość koszulek, szeroka możliwość doboru rodzaju. Nadruk nie schodzi po paru praniach. Rozmiary kompatybilne z rozmiarami innych ciuchów więc nie trzeba się martwić. Ekspresowa dostawa, moja ocena 10/10 👍"

Zadowolony Klient #172 paź 2022
Facebook

"Najlepszy z najlepszych 💪"

Zadowolony Klient #1626 wrz 2022
Facebook

"Polecam z całego serca . Pełen profesjonalizm i zrozumienie klienta . Teraz już wiem ,że jak projekty to tylko w Dziki Styl 👍"

Zadowolony Klient #1526 wrz 2022
Facebook

"Polecam współpracę! Zawsze profesjonalne podejście, dbałość o każdy szczegół, duża cierpliwość, błyskawiczna realizacja i nie ma rzeczy niemożliwych, DzikiStyl zawsze załatwi to, czego inni nie są w stanie ogarnąć 😁"

Zadowolony Klient #1421 wrz 2022
Facebook

"Każde z oczekiwań względem eventów charytatywnych @DzikiStyl zaskakuje swoim profesjonalizmem. 👌 Polecam 💯"

Zadowolony Klient #1319 wrz 2022
Facebook

"Ogromnie polecam, jestem bardzo zadowolona z obsługi i realizacji 😀"

Zadowolony Klient #128 wrz 2022
Facebook

"Serdecznie polecam 🙂 świetny kontakt, szybka realizacja i pyszne krówki 😎💪"

Zadowolony Klient #1129 sie 2022
Facebook

"Profesjonalna usługa oraz podejście do klienta. Gorąco polecam!🔥"

Zadowolony Klient #1012 sie 2022
Facebook

"Szybki, mega wręcz błyskawiczny projekt. Szybkie omówienie szczegółów, szybka realizacja. Czego chcieć więcej... Polecam z całego serducha."

Zadowolony Klient #91 sie 2022
Facebook

"Współpraca z DzikiStyl to sama przyjemność! Pomoc w przygotowaniu materiałów od słodkich poczęstunków dla gości, wizytówek aż po stickera na szybę i szyld🔥"

Zadowolony Klient #829 lip 2022
Facebook

"Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta oraz znakomita jakość produktów. Bardzo polecam 😁🎉🏆"

Zadowolony Klient #726 lip 2022
Facebook

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy 😊 Grafiki prezentują się wyśmienicie 🤩 Polecamy bardzo serdecznie 😊"

Zadowolony Klient #626 lip 2022
Facebook

"Super podejście do klienta oraz Profesjonalna obsługa wraz z wykonaniem 👌 polecam bardzo serdecznie 👍🤩"

Zadowolony Klient #526 lip 2022
Facebook

"Profesjonalnie wykonane zamówienie! Super podejście do klienta! :)"

Zadowolony Klient #424 lip 2022
Facebook

"Oprócz niskiej ceny zamówienia mimo rosnących kosztów produkcji, Dzikistyl wyróżnia się naprawdę bardzo przyjemnym i profesjonalnym kontaktem z klientem."

Zadowolony Klient #37 lip 2022
Facebook

"Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się czy skorzystać z usług Dzikiego Stylu to zapewniam, że TAK! Profesjonalizm, kreatywność, indywidualne podejście do klienta, świetny kontakt, szybka i terminowa realizacja. Można chcieć więcej? Z pewnością wrócimy po więcej 🤝 POLECAM!"

Zadowolony Klient #215 cze 2022
Facebook

"Pełen profesjonalizm i mega przystępne podejście do klienta + duża wyrozumiałość 🤗 Dziko polecam ! 👌"

Zadowolony Klient #18 maj 2022