Zaufali nam
Zobacz, co o współpracy z nami mówią klienci. Oceny i recenzje pobierane bezpośrednio z zewnętrznych platform i aktualizowane codziennie.
Na podstawie 170 opinii
"Piękna grafika i Pan o pięknym sercu ,który ogarnie wszystko dla każdego jak trzeba Polecam z całego 💚"
"Polecam serdecznie z całego serca! ❤️ Wracam zawsze, gdy potrzebuje - nie szukam nikogo innego, bo wiem że DzikiStyl zadba o moje potrzeby od A do Z ❤️ Projekt 10/10 Terminowość 10/10 Jakość 10/10"
"Polecam! Wszystko na najwyższym poziomie. Szybkość realizacji - ekspres, kontakt tak samo. Wykonanie perfekcyjne. Jesteśmy bardzo zadowoleni."
"Serdecznie polecam Dziki Styl! Jestem mega zadowolona ze współpracy – świetna jakość wykonania (wizytówki, kubki itd.) i ekspresowa realizacja 🔥 Jeśli potrzebujesz czegoś na wczoraj, to Michał zawsze ogarnie temat. Pełen profesjonalizm, super kontakt i zero stresu. Na pewno wrócę z kolejnymi projektami 💪"
"Pomysły i prace p .Michała są bardzo kreatywne, komunikacyjne, przemawiające do odbiorcy i estetyczne w swojej wymowie. Współpraca w trakcie tworzenia danego tematu jest bardzo sprawna, dająca radość ze wspólnego tworzenia. Polecam usługi firmy 'Dziki Styl' na 1000 %"
"Polecam z całego serca, szybkie działanie od ręki. Komunikacja poziom TOP."
"polecamy gorąco współpracę z Dziki Styl – profesjonalizm, kreatywność i szybka realizacja. Efekty przerosły nasze oczekiwania"
"Szybko, rzetelnie, profesjonalnie, porządnie, terminowo i przy tym serdecznie. Bardzo polecam współpracę z tą firmą 👍10/10"
"Gorąco polecam firmę! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i stały kontakt z klientem. Terminy dopilniwane i zamówienie w 100 % spełniające oczekiwania!"
"Bardzo polecam! Świetna komunikacja, praca wykonana na 100% 🫶🏻 lepiej nie mogłam trafić! Było wyzwanie, cennik dla salonu piercingu robiony pierwszy raz, ale efekt przerósł moje oczekiwania, jestem zachwycona pracą i to na pewno nie ostatnia nasza współpraca! 🥹🔥"
"Współpraca z DzikiStyl to czysta przyjemność! Na moją wysoką ocenę wpływają przede wszystkim ekspresowe tempo realizacji oraz profesjonalizm. Na samym wstępie zostałem poinformowany o wszystkich szczegółach i mogliśmy już przystąpić do realizacji projektu, uwzględniającego moje sugestie. Po akceptacji ostatecznej wersji baneru został on od razu wysłany do druku. Od momentu zapłaty za całość do momentu otrzymania przesyłki minęło tylko 8 dni! Warto również wspomnieć o bardzo atrakcyjnej cenie... Gorąco, gorąco polecam! 😁💪"
"Kontakt podczas realizacji? -> wszystko wyjaśniane na bieżąco. Poprawki w projeckie? -> najwyższy poziom. Standard wykonania? -> Ekstraklasa premium 😁 Polecajka 100%"
"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Michałem 🤗 super kontakt, expresowa komunikacja, idealnie zobrazował wizję naszego logo. Działamy dalej w kolejnych projektach. Bardzo polecam✅"
"Serdecznie polecam! 😁 Szybka realizacja zamówienia i profesjonalnie wykonane wizytówki, a do tego świetny kontakt z Michałem 💪🏻"
"Gorąco polecam! wizytówki zamówione w niedzielę wieczorem w środę były już w moich rękach 😁 Świetne wykonanie (w szczególności polecam powłokę aksamitną). ❤️ Co więcej mówić - pełen profesjonalizm 😁"
"Obsługa klienta na najwyższym poziomie! Cierpliwość Pana Michała do moich wymysłów również 😁 a teraz na serio... realizacja projektu w trybie ekspresowym. Dbanie o każdy detal mojego zamówienia upewnił mnie, że nie ma lepszej firmy która zajmuje się grafiką! polecam w 100%!"
"Serdecznie polecam Michała, wykonał dla mnie parę projektów które były na najwyższym poziomie ! Jeżeli potrzebujesz projektów graficznych to tylko u niego 😎🔥❤️"
"Dziki Styl od lat przygotowywuje dla mnie grafiki ! Polecam ! Zawsze wysoki poziom ✌️ wykonanie, czas, komunikacja TOP ✌️"
"Super współpraca wszystko na temat i w terminie polecam 😀"
"Współpraca z dzikistyl to czysta przyjemność! Łatwy kontakt i wszystko zrobione w terminie 👌🏻 W trakcie realizacji projektu miałam wrażenie, że Michał czyta w myślach. Wszystkie projekty były wykonane tak jak chciałam. Z całego serca POLECAM ! ❤️"
"Serdecznie polecam 😁 Pełen profesjonalizm, super kontakt i szybka realizacja😊"
"Gorąco polecam! Kontakt z firmą Dziki Styl to czysta przyjemność.👌 Bardzo szybka reakcja na wiadomości, profesjonalne doradztwo oraz pełna świadomość realizowanej usługi na wysokim poziomie. Co najważniejsze, zamówienie spełnia wszelkie założenia i moje oczekiwania! 🥰 Z pewnością wrócę po więcej! 100% satysfakcji! 😇"
"Firma na którą zawsze można liczyć, pełen profesjonalizm, najlepsza jakość i cudowna obsługa! Polecam 🙂"
"Dziki Styl to firma godna polecenia. Profesjonalizm, terminowość, elastyczność i bardzo dobry kontakt to cechy Pana Michała .Dziękuję za świetną współpracę !!! Polecam 🙂"
"Serdecznie polecam 😊 szybko, profesjonalnie, kreatywnie, bardzo indywidualnie."
"Polecam szybka realizacja zamówienia, podejście do klienta idealne, ceny nie są wygórowane, a jakość perfekcyjna 😍 jestem bardzo zadowolona ❤️ dziękuję serdecznie"
"Polecam wszystko super, szybko , wykonane profesjonalnie"
"Proces współpracy był szybki i profesjonalny – od pomysłu po gotowy produkt. Wizytówki są estetyczne, dobrze zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Firma wykazała się dużym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, a cała realizacja przebiegła bezproblemowo. Zdecydowanie polecam tę firmę, jeśli zależy wam na wysokiej jakości wizytówkach."
"Współpraca z Michałem to czysta przyjemność. Fachowość, niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji to cechy tego człowieka. Dziękuję za każdy projekt i każda pomoc jak dotychczas. Polecam każdemu nie zdecydowanemu bo naprawdę Warto😃😃"
"Michał to jest złoty człowiek, nie zdążyłem zamknąć powiek. 👀 Gdy już kurier do drzwi puka, coś pod nosem do mnie duka. 🚚 Patrzę paczka z wielkim dzikiem, aż poczęstowałem go bigosikiem. 🥣 A w kartonach zamówienia, więc mu krzyczę do widzenia! 👋🏽 Rwę tasiemki jak szalony, no i jestem już zadowolony 😁 Polecam wszystkim co cenią jakość, Ps. Nie lubię udka bo ma kość 🦴"
"Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie... Polecam ❤️"
"Polecam współpracę z firmą DzikiStyl 😍 zarówno projekt jak i realizacja wykonane według oczekiwań!"
"Projekt wizytówek i logo, wykonany nawet powyżej naszych oczekiwań! 🤩 świetny kontakt, szybka realizacja i piękne wykonanie - to kwintesencja dobrej współpracy 🙌 którą z Dzikim Stylem, jak najbardziej warto polecić ☺️ Dziękujemy!"
"Bardzo polecam współpracę z Panem Michałem. Poszło sprawnie i rzetelnie. Pan Michał był otwarty na moje pomysły a także służył doradztwem i swoim doświadczeniem. Wszystko w super jakości i jak należy."
"Serdecznie polecam DzikiStyl! Kolejna realizacja i kolejny raz jestem zadowolona z efektu. Tym razem zostały wykonane vouchery oraz wizytówki, które są świetnej jakości i nie mogę się na nie napatrzeć! 🩷 Profesjonalana obsługa i szybka dostawa 🤗 Najsłodsze vouchery i wizytówki zostały stworzone właśnie u Michała 🍭 Gorąco polecam !"
"Pełen profesjonalizm Super Kontakt Polecam!!!"
"Współpraca z Dzikim to czysta przyjemność. Szybko, sprawnie i na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam każdemu:)"
"Polecam współpracę z firmą Dzikistyl. Bardzo dobrze dopasowane logo do firmy, ekspresowa realizacja. POLECAM ZDECYDOWANIE !!"
"Serdecznie polecam firmę DzikiStyl. Kreatywnie i estetycznie wykonane wizytówki w bardzo szybkim czasie. Na pewno skorzystam jeszcze z waszych usług 👊🐗"
"Serdecznie polecam DzikiStyl! Każda realizacja wykonana w świetniej jakości i ekspresowym tempie!👌🏻 Profesjonalizm, dbałość o szczegóły i indywidualne podejście! Jak usługi graficzne to tylko u Michała!🤝🔥"
"Koszulki kupione dla Gromady Zuchowej, będziemy je nosić z dumą ! Koszulki pola z nadrukiem są bardzo dobrze wykonane i super wyglądają. Błyskawiczna usługa, wysoka jakość i bardzo miła obsługa. Zdecydowanie skorzystam ponownie !"
"Super zaprojektowane Logo,ulotki i wizytówki szybki czas dostawy nie ma innej opcji jak dalsza współpraca serdecznie polecam 🐗🗿❤️"
"Pełna profeska! Michał spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie polecam ❤️"
"Super profesjonalne podejście od etapu wyceny po projekt i realizację. Serdecznie polecamy usługi tego studia."
"Jestem bardzo zadowolona ze współpraca! Świetny projekt, wykonanie i przesympatyczna osoba!"
"profesjonalne podejście do klienta, profesjonalne wykonanie zleceń, nic dodać nic ująć 😁"
"DzikiStyl to ekipa, która naprawdę zna się na rzeczy! Ich projekty graficzne zawsze robią mega wrażenie - są niepowtarzalne i pełne kreatywności. Co więcej, zawsze dotrzymują terminów, więc nie musisz się martwić o opóźnienia. Jeśli potrzebujesz graficznego wsparcia na najwyższym poziomie, to tylko z DzikiStyl! Polecam z całego serca 💝"
"Z czystym sumieniem polecam współpracę z DzikiStyl.com przede wszystkim za expresowe tempo realizacji i bardzo dobry kontakt. Pierwsze projekty logo i materiałów promocyjnych były na tyle dobre, że zgrzeszyłbym wprowadzając poprawki. Pełne zadowolenie i wrócę ponownie. 🙂"
"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma DzikiStyl 😍 Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Profesjonalne zajęcie się tematem. Polecam wszystkim bardzo serdecznie🥰"
"Współpraca z Michałem to czysta przyjemność! Szybka realizacja, dbałość o szczegóły oraz zadowolenie klienta! Świetnie wykonany projekt baneru, super wydruk i eksperowa dostawa! To z pewnością nie ostatnie Nasze zamówienie w DzikiStyl! Serdecznie polecamy! 🤝"
"Polecam serdecznie firmę Dziki Styl <3 W gabinecie AniBrwi AniRzęsy znajdziesz Dzikie vouchery, wizytówki, karty klienta, cenniki, krówki oraz koszulki, które wyróżniają mnie na tle innych gabinetów. Projekty unikatowe, jedyne w swoim rodzaju. Jeśli chcesz mieć oprawę swojej firmy zrobioną od A do Z bardzo dobrze, nie szukaj dalej tylko wybierz Dziki Styl."
"DzikiStyl to absolutna perełka w świecie projektów graficznych! Kreatywność, profesjonalizm i dbałość o detale są na najwyższym poziomie. Każdy projekt, który Michał dla mnie wykonał, przekroczył moje oczekiwania. Wizytówki, vouchery, cennik, koszulki są niezwykle estetyczne . Z całego serca polecam DzikiStyl każdemu, kto szuka wyjątkowych i unikalnych rozwiązań graficznych dla swojej firmy."
"Polecam DzikiStyl , wszystko zgodnie z wizją . Pan Michał udziela wskazówki oraz konkretne informacje na co należy zwrócić uwagę przy wyborze logo, wizytówek. Projekt zgodny z oczekiwaniem , wszystko na czas a nawet przed czasem zostało zrealizowane. Ekspresowy projekt oraz wysyłki ☺️✋"
"Z całego serca polecam usługi graficzne DzikiStyl ❤️ Pełen profesjonalizm 👏🏼🏆🥇 Zarówno przebieg współpracy jak i końcowy efekt projektów na najwyższym poziomie 💯 Realizacja współpracy przebiega w bardzo miłej atmosferze oraz sprawnym tempie, włącznie z szybką, bardzo dobrze zabezpieczoną przesyłką 📦 Pan Michał idealnie współgra z założeniami klienta i bierze pod uwagę wszystkie najdrobniejsze szczegóły wizualne 🫶🏼 Finalny efekt projektów na żywo przewyższa wszelkie oczekiwania względem wysokiej jakości i dbałości o aspekty estetyczne ✨ Z pewnością skorzystam z usług graficznych DzikiStyl jeszcze nie jeden raz! 🤩🥰"
"Polecam serdecznie! Współpraca z Michałem to czysta przyjemność! Uważnie słucha wszystkich uwag oraz stara się spełnić wszelkie oczekiwania, odnośnie projektów. Gotowe realizacje, na żywo prezentują się świetnie. Wizytówki, cenniki, vouchery wszystko wykonane na najwyższym poziomie! Polecam!"
"Właśnie minął rok od kiedy Dziki Styl nieustannie tworzy dla mnie materiały reklamowe. To chyba najwyższy czas, żeby wystawić tu opinię! Lepszego od Michała w tym fachu nie znajdziecie! Jakość usługi jest po prostu doskona. Kompleksowo, szybko, sprawnie, z pomysłem. Efekt finalny zachwyca, a sympatia do DZIKICH PRODUKTÓW oraz wspaniałego właściciela nie mija, a wzrasta. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! 🙂"
"Serdecznie polecam , Pan Michał pomógł w modyfikacji wizytówek firmowych oraz zaprojektował ulotki. Bardzo szybka realizacja , współpraca przebiegła pomyślnie. Jestem bardzo zadowolona"
"Gorąco polecam DzikiStyl. Bardzo szybka i profesjonalna obsługa! Najwyższy poziom w zrozumieniu klienta! 🔥"
"Błyskawiczny kontakt oraz termin realizacji projektów. Polecam serdecznie."
"Polecamy z całego serca usługi Dzikiego Stylu!👌Szybka realizacja, profesjonalizm oraz dużo cierpliwości 😁"
"Leganckie polecenie leci!🤙"
"Gorąco polecam DzikiStyl. Projekt wizytówki super. Projekt krówek jeszcze lepszy 🙂 obsługa profesjonalna oraz bardzo szybka realizacja 😉"
"Kolejna współpraca za nami i kolejna owocna. Bezzwłoczne odpowiedzi od firmy, całodobowa pomoc! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i na pewno nie raz jeszcze ją nawiążemy!! Polecam! 🤠"
"Gorąco polecam DzikiStyl, produkty spełniają stuprocentowo moje oczekiwania 🤩 Współpraca z Michałem to czysta przyjemność, bardzo szybki kontakt i realizacja projektów oraz przede wszystkim miła atmosfera 😃 na pewno będę kontynuować tę współpracę 👍 dziękuję Ani Rogut za polecenie! 😃"
"Zaczynając od omówienia szczegółów poprzez projekt kończąc na realizacji wszystko na najwyższym poziomie. Michał wykorzystując swoje doświadczenie zadbał o każdy szczegół projektując nasze materiały reklamowe. FIU FIU FIU FIU EXTRA Polecam !"
"Jak zwykle współpraca na medal ! Projekt przeszedł oczekiwania☺️ Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona☺️ pełen profesjonalizm i to się ceni☺️"
"Zdecydowanie POLECAM ! To już kolejna realizacja wykonana przez DzikiStyl dla mnie i jak zawsze jestem zadowolona! Mega polecam☺️"
"Bardzo profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb oraz krótkie terminy realizacji projektow. Polecam tego usługodawcę"
"Współpraca z Michałem to czysta przyjemność 😊 projekty zawsze spełniają moje oczekiwania. Indywidualne podejście do klienta na najwyższym poziomie. Polecam!😊"
"Współpraca z DzikiStyl to sama przyjemność � projekty dopieszczone z dbałością o szczegóły , szybki czas realizacji � Dziękujemy i oczywiście współpracujemy dalej � a wszystkim innym bardzo POLECAM"
"Polecamy ogromnie! Współpraca oddała całkowicie nasze oczekiwania!😍"
"Serdecznie polecam. Super współpraca, projekty w 100% spełniły oczekiwania. Wszystko zrealizowanie w bardzo krótkim czasie z dbałością o każdy szczegół. Firma warta zaufania"
"Polecam współpracę!🔝Zawsze profesjonalne podejście, dbałość o każdy szczegół, bardzo dobry kontakt, ogromna cierpliwość do klienta i błyskawiczna realizacja. Dla Michała nie ma rzeczy niemożliwych 😁"
"Dziękujemy DzikiStyl za świetną współprace.. Polecamy 💪💪. Odpowiedna osoba na odpowiednim miejscu. Podejście i atmosfera współpracy na najwyższym poziomie. Dbanie o każdy szczegół i o to chodzi. Firma godna polecenia. 🙂"
"Polecam z całego serca 🥰 Współpraca przebiega szybko, miło i bardzo profesjonalnie."
"Z całego serca polecam! Błyskawiczny czas realizacji projektów, bez problemu można dogadać szczegóły. ☺️"
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy, szczerze polecamy!"
"Współpraca z Dzikim Stylem to strzał w 10! Profesjonalne podeście, wysoka kultura, uśmiech, humor i elastyczność. Realizacja mojego zlecenia była kompleksowa (czego nawet nie oczekiwałam!) - od pięknego projektu, po pomoc w doborze papieru i ekspresową wysyłką (a w bonusie cierpliwe słuchanie moich wątpliwości). Z pewnością wrócę po więcej! Polecam DzikiStyl oraz ich rewelacyjny eko papier. Z resztą oceńcie sami jak całość współgra z marką. 😊"
"Nie ma drugiej takiej firmy! Przypinki, loga, grafiki, plakietki, kartki. To tylko niektóre projekty zrealizowane dla nas przez DzikiStyl. Michał zawsze zaskakuje nowymi pomysłami i wyprzedza terminy�"
"Z czystym sercem wszystkim polecam usługi Dzikiego. Wspaniała obsługa, kontakt z klientem i błyskawiczny czas realizacji projektu. I to w jakim stylu! Nie zliczę ile razy korzystałem z jego usług. We współpracy z Michałem powstały zarówno koszulki, przypinki, plakietki jak i roll-up. Do żadnej z tych rzeczy nigdy nie miałem zastrzeżeń. Dziki to naprawdę najlepszy człowiek w swoim fachu. Polecam serdecznie <3"
"Ulotki od @dziki_styl to sztos! Wszystko wyszło super! Kontakt w trakcie zlecenia właściwie o każdej porze, wysoka kultura osobista szefa oraz doradztwo w zakresie projektu. Produkt wykonany w klasie premium w cenie standard dla nowych klientów co bardzo zachęca do dalszej współpracy! Gorąco polecam! 🔥🔥🔥🔥🔥"
"Błyskawiczna, miła i fachowa obsługa, konatkt nawet do północy jeśli to dla klienta bardzo ważne. Ogromna otwartość na potrzeby klienta! Czujne oko i korekta w standardzie - zawsze najwyższa jakość!"
"Jak zawsze najlepsza usługa. Już nie pierwszy raz korzystam i się nie zawiodłem. Odświeżone logo jak należy 👌 Na pewno wrócę nie raz. On to wie 👈😁"
"Polecam z całego serca! zaangażowanie, świetne pomysły, myślę że Michał jest w stanie sprostać oczekiwaniom najtrudniejszego klienta 😉 Dziękuję za wszystkie realizacje i na pewno odezwę się z kolejnymi ☺️"
"Na Michała trafiłem z polecenia znajomej. Bardzo dobry kontakt, miła obsługa, szybka realizacja. polecam z całego serca !"
"Szybka realizacja, jakościowe produkty, indywidualne podejście do klienta. Polecamy serdecznie 😍"
"Bardzo polecam DzikiStyl! Dobry kontakt, precyzyjnie dograne szczegóły, jakość wizytówek i przesyłka na czas to czynniki, które sprawią, że niebawem wrócę po inne rzeczy! Czy będzie to kubek do gabinetu na jesienne dni? Vouchery? A może DzikieKrówki? Sama jestem ciekawa, co pierwsze 😃"
"Gorąco polecam 🔥 jakością koszulek i nadruków jestem zachwycona, po praniu wciąż wyglądają jak nowe😁 wykonanie zgodnie z ustaleniami i na najwyższym poziomie! 🤝🏻"
"Bardzo polecam współpracę, która przebiegła bardzo profesjonalnie, projekt został solidnie wykonany i błyskawicznie dostarczony!"
"Z czystym sumieniem mogę polecić DzikiStyl!🥰"
"Miło, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Serdecznie polecam. Kubeczki piękne! 🥰"
"Wow, jestem pod wrażeniem! Reklama przerosła moje oczekiwania, a wasza obsługa klienta jest naprawdę na najwyższym poziomie. Dziękuję i polecam😁☺️🔊❤️🔥"
"Dziki Styl to kreatywność w każdym detalu. To odpowiedzialność i super kontakt z klientem. Każde zadanie jest wykonane profesjonalnie i z dokładnością. Szczerze polecam 🤩👍"
"Polecam❤️🤗 Piękna grafika, szybki i stały kontakt Pełen profesjonalizm, wszystko dopracowane na ostatni guzik. Sprosta każdym oczekiwaniom💪"
"Polecam!🌸 Pełen profesjonalizm i mega pomoc dla zielonych w temacie 🙊🩷"
"Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta oraz znakomita jakość wykonanych produktów!😇"
"Polecam. Super jakość, bardzo dobry kontakt i dogranie szczegółów zamówienia :)"
"Bardzo polecam usługi graficzne DzikiStyl, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i do tego najwyższej jakości ekspresowa realizacja."
"Szybki projekt realizacji, bez problemu można dogadać szczegóły, łatwy kontakt polecam w 100%. Bluza świetnego materiału. Projekt wykonany również starannie, dokładnie i szczegółowo. Warto!"
"Szybki kontakt z szybką realizacją projektów ! Wszystko na wysokim i profesjonalnym poziomie ! Polecam !👏🤝"
"Dziękujemy za oprawę graficzną w zakończonym sezonie !⚽🤩👏🤝 Poziom profesjonalny z super obsługą !⚽ Polecamy ! 😍 Widzimy się w sezonie 2023/2024 !"
"Pełen profesjonalizm 😍 Gdy zobaczyłam mój projekt to przerosło moje najśmielsze oczekiwania 💪 Wszystko z dokładnością i z sercem ♥️ Polecam z całego serca ♥️💪😍"
"Jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie! Szczerze polecam."
"Odezwałam się do Michała z DzikiStyl z gotowym projektem wizytówek i kart klienta brakowało mi tylko druku. Tylko tyle ale i aż tyle ! Dzięki niemu mogę śmiało promować swoją markę osobistą i mam namacalny dowód tego o czym marzyłam 🫶🏼 Polecam ! Pod względem wizualnym , estetycznym , profesjonalnym oraz co bardzo ważne podejściem do klienta ."
"Po raz kolejny korzystam z usług DzikiegoStylu i za każdym razem jestem zachwycony! Po pierwsze - doskonały kontakt z klientem, szybka odpowiedź w sprawie projektu, zasugerowanie rozwiązań i wycena. Druga sprawa to ekspresowe przygotowanie zamówienia i wysyłka. Jakość produktu mówi sama za siebie - wlepki są świetnej jakości. Z wielką przyjemnością polecam znajomym, sam również będę w przyszłości korzystał z jego usług!"
"Pełen profesjonalizm, szybki i przyjemny kontakt, realizacja rownież"
"Polecam serdecznie. Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja zamówienia."
"Pełen profesjonalizm, szybka realizacja oraz świetny kontakt z klientem 😁👍 serdecznie polecam 🍀"
"Serdecznie polecamy firmę DzikiStyl pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z klientem, szybka realizacja, doskonała jakość i pomoc w każdym wydaniu. Dziękujemy i z całego serca jeszcze raz polecamy ! 😊"
"Współpraca z Panem Michałem idealna . Projekt od razu zaakceptowany przeze mnie i trafiony w gust w 100% . Szybkie wykonanie . Bardzo dobry i konkretny kontakt . Nawet po zrealizowaniu zamówienia . Polecam bardzo i mam nadzieję na dalszą współpracę 😉"
"Kolejna współpraca za nami. Co lepsze- po raz kolejny owocna"
"Gorąco polecam: pełen profesjonalizm, ekspresowa realizacja, bezproblemowy i miły kontakt!"
"Gorąco polecam tę drukarnię. Profesjonalnie przygotowany projekt naklejek, ekspresowa realizacja, najwyższa jakość produktów. Jestem zadowolony i polecam z czystym sumieniem! 🤟🖤"
"Polecam bardzo serdecznie, bardzo dobry kontakt oraz pomoc przy wymyślaniu koncepcji, bardzo szybko zrobione i wysłane zamówienie."
"Polecamy , jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy :) Super projekty i realizacja zawsze na czas"
"Baaardzo serdecznie polecam, szybko, sprawnie, profesjonalne podejście do indywidualnego klienta, wszystko dogadane na 100% w każdym szczególe :) jakość jakiej się nie spodziewasz! Na pewno jeszcze będę korzystała z usług nie raz :) Właściciel spełnia marzenia ❤️"
"Gorąco polecam DzikiStyl. Logo firmy wykonane profesjonalnie, jesteśmy bardzo zadowoleni."
"Firma o elastycznym podejściu do moich potrzeb. Stały kontakt na każdym etapie realizacji projektu przygotowanych materiałów. Z calego serca polecić tę firmę jako profesjonalnego wykonawcę twórczych i oryginalnych projektów reklamowych. Wizytówki Nikosia przekroczyly moje oczekiwania za co jestem niezmiernie wdzięczna."
"5/5 Profesjonalne podejście do klienta, konkretne propozycje dotyczące projektów, sprawna realizacja."
"Polecamy bardzo serdecznie usługi firmy!🤝 Świetne podejście do klienta, szybkie i profesjonalne wykonanie usług w korzystnych cenach!😎"
"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z DzikiStyl !🤩 Profesjonalna i szybka realizacja Grafik meczowych 🔝 Polecamy bardzo serdecznie !🔥💪"
"Co to była za współpraca! Drodzy Państwo - 38 poprawek projektu ale DzikiStyl wytrzymał do samego końca!😍 W efekcie - jestem niesamowicie zadowolona! Jest fuksjowo🤩, błękitnie🧚♂️, zabawnie🤹♀️ i absolutnie fenomenalnie! A do tego te gifty w postaci wizualizacji projektów! Żadna firma graficzna, z którą do tej pory współpracowałam nie dała od siebie tak wiele za tak niewiele!😁 Najlepsza firma graficzna na Łask, Pabianice i okolice! 🫶🫶🫶"
"Ogromnie polecam DzikiStyl. 🤩 Na wstępie zaznaczę, że byłam bardzo wymagającą klientką, a Michał jak najbardziej sprostał moim oczekiwaniom. Współpracowaliśmy ze sobą dwukrotnie - przy zaproszeniach ślubnych oraz ostatnio przy całej identyfikacji graficznej mojej firmy. Projekty i wydruki, wykonane perfekcyjnie. Co wyróżnia Michała na tle innych, to baaaardzo indywidualne, zarazem profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja projektów, dbałość o najmniejszy szczegół, a w moich projektach było ich sporo. Michał perfekcyjnie wykonał swoją pracę, a ja napewno wrócę do jego usług. 🔝♥️"
"Szybka realizacja, dobry kontakt z klientem. Polecam 🙂"
"Serdecznie polecam Dziki Styl! Super kontakt z klientem, szybkie odpowiedzi i baardzo sprawna realizacja. Piękne, dokładne wykonanie. Współpraca z taką firmą to sama przyjemność! 😊"
"Bardzo cenię sobie profesjonale podejście firmy DzikiStyl oraz dotrzymanie obiecanych terminów pomimo okresu świątecznego 🏆 Samą bluzę zdobyłem poprzez Voucher DzikiStyl wygrany na jednym ze studenckich eventów 😁 Została ona wykonana dokładnie wedle mojego życzenia, jest ciepła i bardzo miła w dotyku, a sam napis jest bardzo dobrej jakości. Serdecznie polecam! 🔥"
"Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Dziki Styl. Zamowilam piękne personalizowane słodkości które zostały wykonane bardzo starannie . Czas oczekiwania to ekspres. Byłam raz byłam drugi raz więc na pewno i wrócę trzeci raz🙂 Polecam z całego serca❤️"
"Pełen profesjonalizm ze strony Pana Michała! Nic dodać, dodać nic ująć. Dokładnie to, czego oczekiwałem od zlecenia🏆"
"PEŁEN PROFESJONALIZM !"
"Z całego serca polecam stronę gdzie kontakt jest po prostu fantastyczny. Jakość produktów świetna, kubeczek który miałam zaszczyt wygrać w konkursie wyszedł pięknie, projekty są rewelacyjne, gdy się szuka oryginalnego pomysłu na prezent strona będzie idealnym wyborem🥰"
"DzikieKrówki pozdrawiają i polecają! 🐄🐄🐄"
"Serdecznie polecam 😊 jeśli zależy Wam na jakości wykonania nadruków na czymkolwiek potrzebujecie to POLECAM. Dzisiaj odebrałam wygrany kubek z personalizacją 🫶 jest idealny taki jak chciałam, żywe kolory,żadnych niedoskonałości nie znalazłam 😊 za co serdecznie dziękuję 😊"
"Serdecznie polecamy DzikiStyl ‼️ Super współpraca ‼️ Dziękujemy raz jeszcze ‼️👍"
"Z ogromną przyjemnością Polecam firmę. Sto procent zadowolenia z usługi. Wykonane logo oraz zdjęcie w tle w pełni spełniło moje oczekiwania. Rewelacyjny kontakt , indywidualne podejście. Pełen profesjonalizm. Polecam"
"Gorąco polecamy drukarnię DzikiStyl! Niesamowicie sprawna i przyjemna komunikacja o każdej porze dnia i nocy. Fantastyczne podejście do klienta i super efekty współpracy 😁 Nasi najwięksi krytycy - kociaki - również zadowoleni 😸 Już myślimy o kolejnych zamówieniach! 🥰"
"Ekipa na najwyższym poziomie 💪 pełna profeska, zarówno pod kątem grafiki jak i kontaktu z klientem. SERDECZNIE POLECAM 🥰🥰"
"Super współpraca - ekspresowa obsługa, idealny projekt i doskonała jakość wykonania kartek świątecznych! Serdecznie polecam 🔥❤️"
"Michała prace znałam już od pewnego czasu. Podczas organizacji swojego ślubu, byłam w 100% pewna, że to właśnie jego poproszę o pomoc w całej obsłudze graficznej. Po pierwsze kontakt - nie wiem jak to robi, ale odpisywał o każdej porze dnia czy nocy. Po drugie terminy - nie było tu rzeczy niemożliwych, wszystko było na czas, a nawet wcześniej :) Po trzecie - kompleksowa usługa. Miałam wszystko u jednej osoby - zaproszenia, winietki, naklejki i zawieszki na alkohol, prezenty dla gości i coś najpyszniejszego - dzikie krówki. Domeną DzikiegoStylu jest kreatywność. Każdy projekt był zrobiony wg wcześniej ustalonych wytycznych i wysłany do akceptacji, ale uwierzcie, nic nie trzeba było poprawiać. Ogólnie polecam każdemu, DzikiStyl zrobi Wam dobrze !!! 😎😎😎"
"Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość. Jestem zadowolona w 110% z mojej współpracy z firmą „DzikiStyl”. Michał jest przemiłą i otwartą osobą która jest w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom klienta. Projekt wykonany bardzo sprawnie. Polecam firmę „DzikiStyl” z czystym sumieniem."
"Polecam firme DzikiStyl , mają super podejscie do klienta , projekty zawsze na czas. Jestem bardzo zadowolony ."
"Dziś otrzymałam wizytówki, współpraca z @Dzikistyl na najwyższym poziomie. Wizytówki z efektem soft touch, świetnie wpływają na zmysł dotyku 🤩 Widać, że Michał w każde swoje zamówienie wkłada całe serce i jest niezastąpiony w tym co robi ❤️ Myślę, że nie jedna współpraca jeszcze przed nami. Gorąco polecam! 🔥"
"Polecam serdecznie współpracę z Dziki Styl❤️wszystko tak jak sobie wymyśliłam nawet mam wrażenie ze ktos tu czyta w moich myslach 😀szybka realizacja i wysylka, swietny kontakt 💪"
"Współpracę z firmą DzikiStyl oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo." "Współpraca z firmą Dziki Styl była prawdziwą przyjemnością."
"Polecam jestem jestem bardzo zadowolony z usług profesjonalne podejście do klienta. Dobra jakość produktów . Czytają w myślach jak ma być wszystko zrobione . I zachęcam do skorzystania z usług DzikiStyl . Nie duże pieniądze radość przeogromna 😊😊😊"
"polecam! firma mega profesjonalną👍jesteśmy w 100%zadowoleni ze współpracy z nimi👌"
"Jakość koszulek i opasek wiadomo, top💯 Ale DzikaKrówka na osłodzenie goryczy poranka 😩❤"
"DzikiStyl jest firmą rzetelną, kontakt z właścicielem jest bardzo dobry, profesjonalne podejście do klienta i szeroka gama wyboru koszulek. Firma pomoże dobrać odpowiedni nadruk, tak aby nie zdarł się on po pierwszym praniu. Dostaliśmy pięknie odświeżone logo Naszej bazy, które spodobało się wielu osobom. Serdecznie polecamy 🤍⛵️"
"Bardzo polecam, wydruki na koszulkach jak i sam materiał bardzo dobrej jakości, już kolejny raz korzystam z usług DzikiegoStylu i na pewno nie ostatni! 😊"
"Świetna jakość i krótki czas realizacji, polecam"
"Świetna jakość koszulek, szeroka możliwość doboru rodzaju. Nadruk nie schodzi po paru praniach. Rozmiary kompatybilne z rozmiarami innych ciuchów więc nie trzeba się martwić. Ekspresowa dostawa, moja ocena 10/10 👍"
"Najlepszy z najlepszych 💪"
"Polecam z całego serca . Pełen profesjonalizm i zrozumienie klienta . Teraz już wiem ,że jak projekty to tylko w Dziki Styl 👍"
"Polecam współpracę! Zawsze profesjonalne podejście, dbałość o każdy szczegół, duża cierpliwość, błyskawiczna realizacja i nie ma rzeczy niemożliwych, DzikiStyl zawsze załatwi to, czego inni nie są w stanie ogarnąć 😁"
"Każde z oczekiwań względem eventów charytatywnych @DzikiStyl zaskakuje swoim profesjonalizmem. 👌 Polecam 💯"
"Ogromnie polecam, jestem bardzo zadowolona z obsługi i realizacji 😀"
"Serdecznie polecam 🙂 świetny kontakt, szybka realizacja i pyszne krówki 😎💪"
"Profesjonalna usługa oraz podejście do klienta. Gorąco polecam!🔥"
"Szybki, mega wręcz błyskawiczny projekt. Szybkie omówienie szczegółów, szybka realizacja. Czego chcieć więcej... Polecam z całego serducha."
"Współpraca z DzikiStyl to sama przyjemność! Pomoc w przygotowaniu materiałów od słodkich poczęstunków dla gości, wizytówek aż po stickera na szybę i szyld🔥"
"Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta oraz znakomita jakość produktów. Bardzo polecam 😁🎉🏆"
"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy 😊 Grafiki prezentują się wyśmienicie 🤩 Polecamy bardzo serdecznie 😊"
"Super podejście do klienta oraz Profesjonalna obsługa wraz z wykonaniem 👌 polecam bardzo serdecznie 👍🤩"
"Profesjonalnie wykonane zamówienie! Super podejście do klienta! :)"
"Oprócz niskiej ceny zamówienia mimo rosnących kosztów produkcji, Dzikistyl wyróżnia się naprawdę bardzo przyjemnym i profesjonalnym kontaktem z klientem."
"Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się czy skorzystać z usług Dzikiego Stylu to zapewniam, że TAK! Profesjonalizm, kreatywność, indywidualne podejście do klienta, świetny kontakt, szybka i terminowa realizacja. Można chcieć więcej? Z pewnością wrócimy po więcej 🤝 POLECAM!"
"Pełen profesjonalizm i mega przystępne podejście do klienta + duża wyrozumiałość 🤗 Dziko polecam ! 👌"